FORUM KOD CZASU  Strona Główna FORUM KOD CZASU
Dziwne, Nieznane,Niepokojące. Istnieje od 06.02 2006

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
kolejny księgozbiór
Autor Wiadomość
Ergorg 
Aktyw
nie dogonisz mnie

Wysłany: Nie Wrz 03, 2006 21:58   kolejny księgozbiór

chciałbym się z wami podzielić księgozbiorem, do którego dostałem dostęp od znajomego, lecz mam jedną prośbe nie chce by informacja o nim wybiegła poza forum, możecie dawać książki z niego znajomym, ale nie login i hasło...

A księgozbiór ten znajduje się na poczcie gmail.com

login - 123ebooks
hasło - ebooks123

Mirdad 
Użytkownik

Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 08:37   

Ergorku mozesz wybrac jakies pozycje ciekawe i wstawic do nas na ftp forum.
Napisz dokladniej jak mozna tam wejść ewentualnie- mała instrukcja.
Pozdrawiam

Ergorg 
Aktyw
nie dogonisz mnie

Wysłany: Pon Wrz 04, 2006 12:10   

wrr, wszyscy przekręcają mój nick :P

Ergorgu jak co :)

No wiem wchodzimy na stronkę gmail.com

tam z boku po prawej stronie jest taka ramka, w niej wpisujemy login i hasło
I ładuje nam się poczta :)
jestem 250+ książek o tematyce ezoterycznej, hunie, jodze, reiki, i wielu innych :)

Działa ta strona jak normalna poczta i w dodatku jest po polsku ;)

VAV EL 
Użytkownik

Wysłany: Sro Kwi 30, 2008 23:44   

Jest jeszcze jedna duża biblioteka:

http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Ezoteryka

wejście na tę stronę -wpisując hasło: Ezoteryka

mam jedną prośbe nie chce by informacja o nim wybiegła poza forum, możecie dawać książki z niego znajomym, ale nie login i hasło...

Tylko dla znajomych, to prywatne zbiory ::2

Jest kilkaset pozycji książek, jest też trochę muzyki HEMI-SYNC . Polecam :D

Aby ściągnąć coś trzeba utworzyć własnego "chomika" i przerzucić książkę do siebie, dopiero z własnego konta można ściągnąć na kompa.

suchoj

Wysłany: Sro Paź 20, 2010 15:59   

Ja posiadam okolo 400 ebooków mogę coś podesłać, wymienic się
i teraz szukam ksiazki INGO SWANN - PONAD UMYSł I ZMYSłY
będe wdzięczny za podesłąnie

jokerwader 
Użytkownik

Wysłany: Sob Lis 06, 2010 10:41   

Myślę że dobrze trafiłeś, znajdziesz bowiem tutaj dzieła najwytniejszych mistyków i mistrzów z różnych dziedzin, tak że z całą pewnością znajdziesz dla siebie coś interesującego.
Część książek jest posegregowana w kategoriach, pozostałe których albo jeszcze nie czytałem, albo nie wiedziałem do jakiej kategorii zakwalifikować są ułożone według nazwisk autorów. Książki w formacie rtf i pdf oczywiście spakowane ZIP-em i RAR-em, aby je rozpakować potrzebny Ci będzie program WinRar, jeśli nie masz to http://www.programs.pl/pobierz,284.html
Format rtf otworzysz w zasadzie każdą przeglądarką tekstową: Wordem, WordPadem, a nawet i nawet notatnikiem, ale do formatu pdf potrzebny Ci będzie program Reader Acrobat, jeśli nie masz to możesz go pobrać ze strony producenta http://www.adobe.com/prod...lversions.html.
Miłego czytania
Dodatkowo dołączam SynTalk(http://www.ksiegozbiory.cba.pl/pliki/syntalk.exe) program do czytania książek Bartłomieja Jacyny Alaya. Należy zainstalować program, następnie umieścić książkę do czytania w schowku (poprzez jej zaznaczenie w menu "edycja" i następnie skopiowanie przez zaznaczenie "kopiuj") kliknąc w okienku programu przycisk "czytaj" i.... słuchać.

LINK DO KSIĘGOZBIORU:
http://www.ksiegozbiory.cba.pl/ksiegi.html

Przemeck 

Wysłany: Wto Lis 30, 2010 01:49   

Chciałbym zapytać, czy chomik ezoteryka zmienił hasło. Bo podane wyżej nie działa

VAV EL 
Użytkownik

Wysłany: Wto Lis 30, 2010 03:12   

Wygląda na to, że tak. Już dwa lata minęły od tego info-posta .

suchoj

Wysłany: Czw Gru 30, 2010 20:52   

http://chomikuj.pl/suchoj7
wrzucilem prawie wszystko na chomika, sporo powtarza sie z tego co podal VAV EL

Jakub 
Administrator

Wysłany: Sob Sty 01, 2011 19:33   

Sporo tego jak widzę masz , brakuje tylko nielicznych już pozycji. podziękowania za udostępnienie ogółowi.

Wpierw będą cię ignorować , później będą się śmiać, jeszcze później będą atakować, na końcu dopiero wygrasz.
Mahatma Gandhi (1869-1948)

suchoj

Wysłany: Nie Mar 13, 2011 23:39   

Posiada ktoś może "Powstający Prometeusz" Roberta Wilsona? Prosiłbym o podesłanie jakby ktoś miał w formie ebooka

Charles Haanel 

Wysłany: Sob Lut 11, 2012 13:57   

Gdyby Kogoś interesował "The Master of Key" po polsku Charlsa F Haanela ,(na priv)

muchomorek 

Wysłany: Wto Lut 26, 2013 15:17   

Charles Haanel napisał/a:
"The Master of Key" po polsku Charlsa F Haanela ,(na priv)

Charles możesz troszkę przybliżyć czego to dotyczy ?

Mariuszsz 

Wysłany: Pią Sie 02, 2013 11:38   

Sprzątając pułki natrafiłem na powieść Stanisława Lema "Katar"
Na obwolucie książki projektujący ją i okładkę, Lech Przybylski napisał :
Cytat:
Nowa powieść Stanisława Lema w mistrzowski sposób łączy sensacyjną fabułę z głęboką refleksją na temat cywilizacyjnych zagrożeń. Ta historia amerykańskiego astronauty, który usiłując rozwiązać zagadkę serii tajemniczych zgonów, sam staje się bohaterem "niezwykłych zbiegów okolicznikowi" - uświadamia nam, że żyjemy, czy żyć będziemy wkrótce, w świecie, w którym "Wczorajsza niezwykłość staje się dzisiejszym banałem, a dzisiejsza skrajność jutrzejszą normą'. Zaczęło bowiem władać naszym życiem prawo wielkiej liczby, sprawiające, iż to, co dotychczas uznawaliśmy za niezwykły traf graniczący z cudem, będziemy zmuszeni uznać za normę. Ta książka nie daje żadnych recept, nie podpowiada rozwiązań prócz jednego może, tkwiącego pośrednio w stosunku bohatera do przeżywanych przez niego zdarzeń - by nawet w sytuacji najcięższego stresu nie rezygnować do końca, a później, gdy uda nam się tylko ujść cało, zdobyć się na humor, ironię i trzeźwą ocenę własnych doświadczeń.

Niektórym, styl tej książki, może się wydawać archaiczny lecz jest typowy dla epoki w której powstała czyli 1970r. :!: Warto ją przeczytać od końca do końca. Tyle lat wcześniej, Stanisław Lem przewidział, oddziaływanie, na nas, przypadkowych, pozornie nieszkodliwych substancji chemicznych.

zicko74
[Usunięty]

Wysłany: Pią Sie 02, 2013 13:45   

Ja uważam, że Stanisław Lem to w ogóle pisarz, którego książki znać i czytać wypada obowiązkowo. Geniusz i wizjoner!

muchomorek 

Wysłany: Pią Sie 02, 2013 16:11   

zicko74 napisał/a:
Ja uważam, że Stanisław Lem to w ogóle pisarz, którego książki znać i czytać wypada obowiązkowo. Geniusz i wizjoner!

Zgadzam się z tym zdaniem... :)
W latach właśnie 70-,80-tych zaczytywałam się w Jego książkach, które na tamte czasy były totalnym Sci-fi tak, jak kiedyś powieści pana Verne'a... :D

Janusz77 
Użytkownik

Wysłany: Pią Sie 02, 2013 20:38   

Ja z kolei uważam, że na Wybrzeżu największym wizjonerem był Janusz Christa w swoim komiksie "W kosmosie".Niestety kiedy do niego zadzwoniłem, żeby powiedzieć że jest geniuszem i wizjonerem niestety był już bardzo chory

Gdybyśmy byli sami we Wszechświecie, byłoby to ogromne marnotrawstwo przestrzeni- Carl Sagan

Mariuszsz 

Wysłany: Pią Sie 02, 2013 23:03   

Każdy z nich, w swojej kategorii, zgodzę się z tym. Po "Cyberiadzie" i "Bajkach Robotów" Stanisława Lema do dzisiaj szwankuje mi składnia zdań. Stworzył tam, lekko surrealistyczny świat ludzi i robotów z własnym słownictwem a właściwie to językiem.

Szczęściem wielkim dla mnie jest, spotkać tu ludzi podobnie myślących jak ja ::28 ::28

Odpowiedz do tematu