FORUM KOD CZASU  Strona Główna FORUM KOD CZASU
Dziwne, Nieznane,Niepokojące. Istnieje od 06.02 2006

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Jakub
Nie Lip 12, 2015 09:48
Tajemnica UFO Wyjaśniona.
Autor Wiadomość
Jakub 
Administrator

Wysłany: Nie Kwi 26, 2015 07:23   

Istnieje jeszcze inny aspekt kontaktów z obcymi. Te wydarzenia są autentyczne, chociaż słucha się tego jak dobrej powieści science fiction. Lektor polski- zapraszam do wysłuchania.

Wpierw będą cię ignorować , później będą się śmiać, jeszcze później będą atakować, na końcu dopiero wygrasz.
Mahatma Gandhi (1869-1948)

Jakub 
Administrator

Wysłany: Nie Lip 12, 2015 09:48   

Kilka teorii na temat UFO

Wpierw będą cię ignorować , później będą się śmiać, jeszcze później będą atakować, na końcu dopiero wygrasz.

N_one 

Wysłany: Nie Lip 12, 2015 10:40   

Interesujący film o tzw "fastwalkers" (szybkich obiektach). Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie oglądali. Proponuję pośpieszyć się nim zniknie z YT.

https://www.youtube.com/watch?v=t5SPecDm8FU
Ostatnio zmieniony przez nexx Nie Lip 12, 2015 13:20, w całości zmieniany 1 raz  

Jakub 
Administrator

Wysłany: Nie Lip 19, 2015 06:14   

Kolejny film teoria stawiający jednocześnie wiele pytań na temat motywów postępowania obcych jak i naszego pochodzenia. Jest to kondensacja dotychczasowej wiedzy jakby w pigułce.
Czy wnioski z tego wypływające są słuszne? Każdy musi ocenić w głębi swojego serca sam.

Jakub 
Administrator

Wysłany: Pią Sie 14, 2015 16:39   

Amerykański astronauta Edgar Mitchel /14 misja Apollo, lądowanie na księżycu w 1971r/ twierdzi, że obcy nie pozwolą na wojnę nuklearną na Ziemi.
Jako dowód przytacza następujące fakty:

" “I have spoken to many Air Force officers who worked at these silos during the Cold War,” he said. “They told me UFOs were frequently seen overhead and often disabled their missiles.”

“Other officers from bases on the Pacific coast told me their [test] missiles were frequently shot down by alien spacecraft,”he added.:

Znaczy to:
Rozmawiałem z wieloma oficerami sił powietrznych, którzy w czasie zimnej wojny pełnili służbę w silosach. Powiedzieli mi, ze UFO było częstym gościem nad tymi bazami i bardzo często dezaktywowało systemy elektroniczne rakiet. Dosłownie wyłączało rakiety.
Rozmawiałem też z oficerami baz na wybrzeżu Pacyfiku i oni poinformowali mnie o częstym zestrzeliwaniu odpalonych rakiet testowych, przez obce pojazdy.

Całość : https://gravernews.com/apollo-14-astronaut-aliens-prevented-nuclear-war-on-earth/

Stella 

Wysłany: Sro Wrz 09, 2015 01:14   

Odnaleziono figurkę należącą do Mayów. Zamiast twarzy ma kod QR.

https://www.youtube.com/w...xcY&app=desktop
Ostatnio zmieniony przez nexx Sro Wrz 09, 2015 17:08, w całości zmieniany 1 raz  

Stella 

Wysłany: Pią Gru 04, 2015 02:07   

Natknęłam się dzisiaj na ten film. Duży pojazd-cygaro i dwa małe pojazdy, które po chwili wlatują do niego lub się z nim łączą.

https://www.facebook.com/...29764270677386/

Tiga 

Wysłany: Pią Gru 04, 2015 05:25   

Stella napisał/a:
Odnaleziono figurkę należącą do Mayów. Zamiast twarzy ma kod QR.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/UwfMVEdKxcY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

https://www.youtube.com/w...xcY&app=desktop

https://www.metabunk.org/...ode-head.t6728/

Stella 

Wysłany: Sob Gru 26, 2015 21:01   

Pojazdy zaobserwowane w Chile w tym roku w grudniu.

https://www.youtube.com/watch?v=Eyu6VVb_4Y4

Ostatnio zmieniony przez Jakub Sob Gru 26, 2015 22:07, w całości zmieniany 1 raz  

nexx 
Administrator

Wysłany: Nie Lip 03, 2016 11:51   

Zdjęcie zrobione przeze mnie 30 maja o 14.18. Co powiecie na to? Nie widzę innego wyjaśnienia jak UFO przy tych warunkach pogodowych. Zachmurzenie pełne tuż po ulewie z gradem, aparat na statywie, zdjęcia (zrobiłem ich kilkanaście) robione pilotem. Tylko na tym zdjęciu wyszło coś, czego teoretycznie nie powinno być. Dwa świetliste obiekty przy drzewach z prawej strony. I co ciekawe, tylko aparat je uchwycił bo ja w tym momencie nic takiego nie widziałem.
Oryginał zdjęcia jest we formacie RAW. Można je pobrać wraz ze zdjęciami po konwersji do JPEG stąd: http://img.gg/C9edZLg

ufo2.jpg
Interesujący nas fragment w powiększeniu
Plik ściągnięto 81 raz(y) 834.83 KB

ufo1.jpg
Plik ściągnięto 67 raz(y) 1.13 MB

Jakub 
Administrator

Wysłany: Nie Lip 03, 2016 12:48   

Mogę tylko dodać , że często zdarza się , że fotograf gołym okiem nie widzi niczego, natomiast aparat wychwytuje te obiekty.
Najprawdopodobniej chodzi tu o maskowanie się tych obiektów, inaczej rejestruje obraz oko ludzkie, a inaczej obiektyw aparatu sprzężony z migawką . Wydaje się , że znaczenie może mieć tu częstotliwość migotania.

Jakub 
Administrator

Wysłany: Pią Lip 08, 2016 23:31   

Kolejna perełka, Jose Escamilla pt "Nigdy nie opowiedziana historia UFO" - cały film dokumentalny :

Jakub 
Administrator

Wysłany: Sob Lip 23, 2016 21:32   

05 października 2014 Jerzy Zagórski udzielił następującego wywiadu Christopherowi Gretkusowi (1970) — redaktorowi naczelnemu portali Eprawda i Novelmasters.
Ze względu na wielowątkowość i bogactwo szczegółów wklejam go tu.

Konferencja Ujawnienieze środowisk naukowych, wojskowych, wywiadowczych, a więc osób, które mają, można powiedzieć pewne rekomendacje, że są to osoby odpowiedzialne, poważne, co więcej, mogące dużo ryzykować za sprawą wypowiadania się na tak kontrowersyjny temat. Zatem uważam to co zrobił Greer, za naprawdę ważną rzecz, mimo, że w oparciu o środowiska byłego establiszmnetu naukowo-technicznego. Uważam, że każda ważna sprawa, ma swoich sojuszników, począwszy od najwyższych do najniższych, zbuntowanych, alternatywnych kręgów władzy. Sojuszników trzeba szukać wszędzie i dobrze się stało, że on to zrobił, bo w establiszmencie trzeba też robić wyłom i

ta nieformalna frakcja istnieje od początku istnienia UFO, do której należał minister obrony, który popełnił samobójstwo (1947) po zapoznaniu się z faktami o rozbitym pojeździe i zwłokach obcych, oraz prawdopodobieństwie, że nie dotrzyma tajemnicy,

mam na myśli USA. Krótko mówiąc, to było dobre. To było potrzebne. Bardzo fajne zdanie padło tutaj, że ona „miała zmienić wszystko”. To była naiwność, bo żeby zmienić pogląd większości mieszkańców naszej planety na UFO, to musi się zdarzyć coś absolutnie nadzwyczajnego — jak zamanifestowanie tych obiektów na tak masową skalę, że rząd i media nie mógłyby temu skutecznie zaprzeczyć. Lub też wystąpienia publiczne, transmitowane praktycznie „live” na cały świat, przywódców najważniejszych państw. Więc nadanie tym wystąpieniom odpowiedniej rangi a nie jednostkowe wystąpienia podczas np wywiadów, jak niedawna sprawa wypowiedzi rosyjskiego prezydenta, którą powtarzano również w kuluarach. To nie ma żadnego znaczenia. Więc raz — że to musi być wystąpienie tych najważniejszych osób, nominalnie rządzących a dwa — że to musi być transmitowane przez mainstreamowe media. Wtedy dopiero możemy mówić o jakimś zwrocie, który „zmieni wszystko”. Żadna, nawet największa konferencja tego typu, nic nie zmieni, bo ludzie są zaprogramowani na to, co widzą w telewizji, i to w tej „dużej telewizji”. Również, jak wspomniałem, władza musiała by coś zrobić z tym, że nad naszymi głowami pojawiły się masowo takie obiekty. To są dwa jedyne przypadki, które mogą wpłynąć na przełom w obecnej sytuacji.

Proszę powiedzieć, ponieważ czytelnicy Eprawdy nie są ufologami lub nawet pasjonatami zjawisk paranormalnych — czy obecnie istnieją jakieś materiały w formie zapisu video lub zdjęć, świadczące o tym, że UFO reprezentują istoty spoza naszej planety?

Istnieją takie materiały, które gdyby przeprowadzono normalną procedurę sądową, stosowaną w przypadku materiałów graficznych, mogłyby potwierdzić, że ten materiał po pierwsze nie jest sfałszowany a po drugie pokazuje prawdziwe zjawiska, nawet biologiczne istoty, które nie należą do żadnego gatunku, a więc co tutaj robią? Ale to ile takich dowodów istnieje, nie ma najmniejszego znaczenia, gdyż najważniejsza jest chęć nadania im odpowiedniej rangi. Pamiętamy wszyscy nagranie w internecie, które wyciekło z archiwów głównie FBI, bardzo krótkie, stare nagranie z lat 40-tych, które uważam za absolutnie autentyczne, na której widać było taką istotę z gruszkowatą głową, w takim jakby ciemnym ubraniu, duże ciemne oczy itd. — jego zachowanie, cała mimika, pokazana tylko przez kilka sekund. W mojej ocenie był to absolutnie autentyczny obraz. Tylko co z tego, skoro temu nie nadaje się odpowiedniej rangi i nie robi nikt koło tego szumu. Więc ja już dzisiaj przestaję się epatować tym, że mamy jakieś nowe materiały na rzecz istnienia UFO. Proszę pamiętać, że każdy nowy materiał w postaci foto lub video, jest narażony na natychmiastowy zarzut, że został sfałszowany, gdyż ludzie wiedzą, że obecnie technika tworzenia obrazu czy dźwięku jest doskonała. W publicznej debacie bardzo trudno jest udowodnić czy taki materiał nie został sfałszowany. Zawsze jest słowo eksperta przeciwko słowu innego eksperta i zwykły obywatel nie ma szans by wyrobić sobie własne zdanie na temat tego z czym mamy do czynienia. I zawsze może pojawić się ktoś, kto ze względów ideologicznych lub będąc opłaconym, znajdzie coś, czego tam nie ma i ogłosi fałszerstwo. Zresztą taka jest rola służb specjalnych, które kamuflując fakt istnienia obcych istot na Ziemi, pilnują by szybko skompromitować każdego, kto zbyt urośnie i staje się wiarygodny. Zawsze znajdzie się jakiś ekspert, opłacany po cichu przez służby, który oświadczy, że to jest fałszerstwo. Dlatego, żaden taki dowód nie ma szans.

Każdy człowiek zadawał sobie kiedyś pytanie: kim jest i jak narodziło się życie. Oficjalnym źródłem wiedzy jest nauka. Z drugiej strony, co jakiś czas pojawiają się osoby lansujące nowe, rewolucyjne koncepcje, które burzą całą dotychczasową wiedzę. Oskarża się ich później o to, że są wyznawcami spiskowych teorii dziejów, oszustami, szukającymi sposobu na zdobycie sławy lub po prostu wariatami. Klasycznym przykładem jest Erich von Daniken. Dlaczego istnieje taki konflikt i nieufność pomiędzy naukowcami i badaczami zjawisk paranormalnych?

Zacznę od tego, że miałem osobistą przyjemność poznania Ericha von Danikena, kiedy zaprosiłem go tutaj w Polsce, do udziału w festiwalu Polcom — festiwalu fantastyki naukowej w 2012 roku i spędziłem z nim oraz moimi przyjaciółmi wiele godzin, również na rozmowach nieformalnych i nocnych — przy kolacji, że tak powiem. Poznałem go bliżej i podziwiam za wielką pasję i wewnętrzną chęć pisania prawdy. I chociaż mylił się w wielu miejscach, pisząc zwłaszcza swoje pierwsze książki, podkreślając nadmiernie rys Erich von Danikentechnologiczny, nie akceptując, że rytuały magiczne były częścią starożytnych kultur. Należało odróżnić aspekt technologiczny związany z kontaktem z obcymi, od aspektu powiedziałbym „szamańskiego”, związanego z doświadczeniami mentalnymi czyli przenoszeniem i widzeniem innych istot i światów na prawach niefizycznych. Myślę, że wtedy Daniken nie był wystarczająco czuły na te kwestie. Późniejsze jego książki, wydaje mi się lekko to wyrównały i jego wkład w rozpowszechnienie wiedzy o tym że w dawnych czasach Ziemię odwiedzały jakieś istoty, jest niezaprzeczalny i ogromny. A wracając do fundamentalnego pierwszego pytania, gdyż mnie samemu kwestie nauki leżą na sercu, ponieważ przepracowałem jako nauczyciel akademicki praktycznie siedem lat na uczelni. Nawet miałem czas pisania doktoratu i wykładania studentom nauk społecznych. Po dziś dzień utrzymuję kontakt z tym środowiskiem poprzez słynny salon dyskusyjny profesora Dudka, nieżyjącego już dzisiaj. Dlatego powiem w ten sposób.

Paradygmat współczesnej nauki został tak skonstruowany, że boi się jak „diabeł święconej wody” podejmować badania, które mają w sobie ten element ryzyka i braku pewnej powtarzalności.

Krótko mówiąc, jeśli chodzi o tzw. nauki ścisłe, oni chcieliby by wszystko było ścisłe i powtarzalne. Przy zjawiskach paranormalnych to jest niezwykle trudne, a przy zjawiskach UFO to jest w ogóle nieosiągalne, gdyż zjawiska te występują w różnych miejscach i porach, których klucz występowania jest kompletnie nie do rozszyfrowania. Natomiast drugi jakby mój zarzut dotyczący paradygmatu współczesnej nauki, jest taki, że nauka w ogóle boi się podejmować tematy kontrowersyjne, ponieważ nauka dzisiaj zależna jest od dużych pieniędzy — pieniędzy państw i korporacji prywatnych, które absolutnie nie mają w swojej strategii chęci informowania obywateli o kwestiach takich jak istnienie pozaziemskich istot. Dlatego trudno się spodziewać, że naukowcy będą to badać. Nikt im za to nie zapłaci a mogą ryzykować swoją karierą.
Trzecim powodem tego, że naukowcy „nie nadają się”, mówiąc w przenośni do badania zjawisk paranormalnych jest brak uczelni kształcących tego typu kadrę, gdyż badanie tych zjawisk wymaga wiedzy interdyscyplinarnej. Ponieważ jakie kompetencję by wypowiadać się na temat UFO ma np. astronom. Wszystkim się wydaję że olbrzymie, ponieważ on przecież patrzy w niebo. Jednak należy powiedzieć, że gigantyczna część zjawisk z zakresu UFO, miała miejsce na Ziemi. I tutaj kompetencje panów profesorów są żadne, co jest dziwne, gdyż to ich często prosi się o wypowiedzi na temat UFO, głównie w kontekście wielkich odległości od Ziemi, gdzie najbliższy układ gwiezdny jest w odległości czterech lat świetlnych więc na taki kontakt „nie ma żadnych szans”. Proszę mi wskazać jakiś typ wykształcenia akademickiego, który by odpowiadał potrzebom badania zjawiska UFO? Tutaj trzeba znawców zarówno astronomii, zjawisk optycznych, psychologii, zjawisk materiałowych, teorii dotyczących fizyki, dotyczących napędów, dotyczących biologii, ponieważ mamy też styczność z jednostkami biologicznymi, co zdarza się w kontaktach z ludźmi. Dlatego potrzebna jest szeroka, interdyscyplinarna wiedza a żaden student z „normalnego” uniwersytetu nie jest kształcony w tym kierunku, z wyjątkiem kilku powiedziałbym „egzotycznych” kierunków, głównie na prywatnych uczelniach w USA, choć nie są to jakieś znaczące zasoby intelektualne by decydować o tym co się w nauce dzieje. Więc naukowcy są niekompetentni. Ja często wypowiadałem się w mediach, wdając się w spory z naukowcami, głównie fizykami i astronomami. Pytałem ich wtedy: „Panowie, nasze kwalifikacje są tutaj takie same, bo ja mogę być politologiem a pan astronomem i nie to jest rozstrzygające. Proszę mi pokazać, czy braliście udział w jakimkolwiek badaniu terenowym tych zjawisk, które nazywamy zjawiskiem obserwacji lub doświadczenia UFO, proszę mi o takim swoim zaangażowaniu powiedzieć.” Oni, generalnie mówiąc, przez te wszystkie lata, poza nielicznymi wyjątkami, nie badali tych zjawisk kompletnie, więc dlaczego wypowiadali się masowo i jednoznacznie, że to jest bzdura? Na jakiej podstawie Oni raczą wypowiadać się na te tematy tak kategorycznie, skoro sami łamią fundamentalną zasadę nauki, jaką jest wymóg zbadania zjawiska, zanim powie się cokolwiek na dany temat. To po prostu urąga podstawowym zasadom uprawiania nauki. Zawsze im to wypominam i uważam, że ich tak kategoryczne wypowiedzi na temat tych zjawisk to skandal. Oni boją się zajmować tymi zjawiskami, jak przysłowiowo diabeł święconej wody. Nie mówię, że wszyscy. Dużo się w tej kwestii zmienia na lepsze. Są naukowcy, którzy gdzieś tam po cichu, otwierają oczy na te zjawiska, jednak olbrzymia większość boi się tych tematów jak powtórzę, diabeł święconej wody.

Jak Pan skomentuje cytat z Wikipedii, który do tego nawiązuje: „zdaniem sceptyków, odkrycia, które w jakimś stopniu pasują do teorii paranormalnych, są natychmiast rozgłaszane jako jednoznaczny i stuprocentowo potwierdzony tryumf nauk paranormalnych, podczas gdy przypadki przeciwne, kiedy wykazano próbę oszustwa, lub zjawisko wyjaśniono całkowicie racjonalnie, są w środowisku pasjonatów zjawisk paranormalnych pomijane dyskretnym milczeniem lub zbijane innym, nigdzie niepotwierdzonym odkryciem”.

Ja tutaj zgodzę się z tym, że na tym chaotycznym rynku badania, studiowania, zajmowania się zjawiskami paranormalnymi, ze względu na brak wykształconych kadr, uprawnionych by te zjawiska badać, biorą się różni ludzie, o rożnym przygotowaniu, którzy zbytnio koncentrują się na jakimś przypadku, który może okazać się chybiony. Jednak takie postawienie sprawy, które czytamy w tym fragmencie, jest można powiedzieć błędne metodologicznie. Prawdę próbuje się rozstrzygnąć tutaj w ten sposób, że mamy przypadki potwierdzonych zjawisk paranormalnych oraz tych, które okazały się oszustwem. Więc mówi się, że połowa była prawdziwa a połowa fałszywa. W takim razie nie ma takiego zjawiska. Nie ma o czym mówić… Co to jest w ogóle za rozumowanie? To jest kompletnie antynaukowe rozumowanie. Nawet gdyby na tysiąc istniało dziesięć potwierdzonych przypadków, że istnieje takie zjawisko jak telepatia czy teleportacja, to należałoby by przyjąć, że istnieje w pewnych określonych warunkach pewna klasa zjawisk elektromagnetycznych, na których się słabo znamy, ale które są „twarde” i realne. To powinno być tak, jak w przypadku odkrycia nowych rzadkich gatunków zwierząt. Te gatunki są bardzo rzadkie ale istnieją i nikt tego nie kwestionuje. Więc gdyby naukowcy mieli uczciwe zamiary to zastosowaliby taką samą metodologię w przypadku badań nad UFO. Natomiast drugi argument, który jest można powiedzieć tajemnicą poliszynela, a który totalnie kompromituje tych ludzi, to fakt, że w ośrodkach wywiadowczych od dawna bada się te zjawiska pod kątem nowych technologii, pod kątem kontroli umysłów. Jest tyle ujawnionych przypadków takich badań w zakresie zjawisk paranormalnych, tyle zastosowań w konkretnych technologiach, że nawet jest to ujawniane w budżetach rosyjskich czy amerykańskich, z czego później musiał tłumaczyć się prezydent Clinton. Więc jakim prawem — taki czy inny naukowiec śmie nazywać takie zjawiska głupotą — skoro my już dzisiaj wiemy, że są rozpracowane mapy mózgu, pod kątem częstotliwości poszczególnych myśli. Wiemy już, że mózg może odbierać pewne częstotliwości radiowe. Tym bardziej należy przyjąć, że mózg może takie częstotliwości nadawać. Dlatego nie widzę powodu, by w ogóle bronić takich naukowców i ich sposobu myślenia. Mówię to z całą odpowiedzialnością, że jest to szczyt ignorancji by w świetle ujawnionych faktów takich badań w tajnych laboratoriach wojskowych, dotyczących tzw. „mind control”, wypowiadać się o tych zjawisk tak lekceważąco.

Myślę, że jednym z fundamentalnych pytań współczesnego człowieka jest pytanie czy istnieją obce cywilizacje w kosmosie. Odpowiedź na to pytanie miałaby olbrzymie społeczno-polityczne konsekwencje. Dla Pana jest to bezdyskusyjne, ale wróćmy jeszcze do tego wątku i dlatego chciałbym zapytać wprost: czy istoty pozaziemskie istnieją? A jeżeli tak, to skąd Pan o tym wie?

Wie Pan… a skąd wiem, że była bitwa pod Grunwaldem, albo powiedzmy Termopile — czy szereg innych zdarzeń w historii ludzkości, których ślad istnienia opiera się często na opisach jednego czy dwóch kronikarzy i może jakiś artefaktach wydobytych przez archeologów, dzięki którym wysnuwamy wniosek, że takie wydarzenie miało miejsce. Nauka w takich przypadkach opisuje to wszystko i informuje nas o takich faktach. Często przypadki słabo udokumentowane są przedstawiane przez historyków jako pewne fakty. To samo dotyczy kwestii istot pozaziemskich. Dlatego, wydaje mi się, że jeżeli poświęci się problemowi istot pozaziemskich trochę czasu, to na zasadzie ekstrapolacji i po analizie gigantycznej wprost ilości relacji świadków, którzy często też nie chcą ujawniać swoich personaliów, dochodzi się do takiego właśnie wniosku. Zgadzam się z tym, że my nie wiemy czym jest UFO i pewne argumenty ludzi mówiących, że to mogą być ludzkie tajne technologie są słuszne. Jednak wśród tych już milionów przypadków obserwacji UFO, są przypadki relacji spotkań z istotami pozaziemskimi. By temu zaprzeczyć, należałoby w takim razie zaprzeczyć istnieniu wszystkich tych milionów przypadków i powiedzieć tym osobom, że nie widziały tego co widziały, lub widziały coś innego.
Drugim takim zasobem dowodowym dla mnie, świadczącym o istnieniu istot pozaziemskich, są osoby powiedziałbym o szczególnym mandacie publicznego zaufania i szczególnych kwalifikacji by odróżniać pewne zjawiska. Do tej grupy należy zaliczyć pilotów wojskowych i naukowców, którzy stykali się z tym fenomenem. Mamy tysiące świadków, których można by zaliczyć do tej grupy. Również w Polsce mamy kilku wojskowych, którzy o tym mówili. Mamy również powiedzmy inżynierów, naukowców — jak na tej konferencji „Ujawnienie” — o dużym stopniu zaufania, zdolnych do trafnej oceny. Mamy również osoby, które pracowały przy tajnych projektach i po jakimś czasie ujawniały po prostu prawdę. Był pułkownik Corso, który opowiadał o swojej pracy w wydziale obcych technologii w Pentagonie, podając wiele niesamowitych szczegółów.

Był szereg innych osób, które z tzw. „inside-u”, wynosiły tajne materiały.
Dalej pod linkiem : http://www.eprawda.pl/jan...-juz-sa-wywiad/

Jakub 
Administrator

Wysłany: Sob Wrz 03, 2016 23:27   

Na historię UFO i wzięć nakłada się umieszczanie implantów w ciele ludzkim.
Dziwne, ale historia jakby się powtarzała. W latach 60-tych ubiegłego wieku, gdy wzięte kobiety mówiły o zabiegu pobierania jajeczek polegającym na wkłuciu się przez pępek, oficjalna medycyna wyśmiewała je twierdząc, ze konfabulują. Nie trzeba było długo czekać i ta sama medycyna już w latach 90-tych ubiegłego wieku zaczęła robić ten zabieg w identyczny sposób.
Następnie gdy w latach 80-tych wypłynęła sprawa implantów, też twierdzono, że to bzdura.
Tymczasem obecnie są już inne relacje. Oto jedna z nich:

nexx 
Administrator

Wysłany: Sro Lis 02, 2016 02:51   

Hiszpanie ujawnili archiwum dotyczące spotkań z UFO

Hiszpański MON odtajnił dokumenty o UFO. Raport ma 1900 stron i zawiera opisy spotkań z UFO osób cywilnych, jak i wojskowych. Jedną z osób, która widziała niezidentyfikowany obiekt latający, był w 1980 roku Adolfo Suarez, ówczesny premier Hiszpanii. Najwięcej informacji dotyczących spotkań z nieznanymi obiektami latającymi złożyli wojskowi z Wysp Kanaryjskich.
Hiszpańskie archiwum zawiera 80 opisów, z których najstarsze pochodzą z początku lat 60. Świadkami wydarzeń byli przede wszystkim hiszpańscy lotnicy wojskowi.

Najwięcej niewyjaśnionych spotkań mieli piloci Eskadry Obrony Powietrznej, stacjonujący na Wyspach Kanaryjskich. Tylko w 1968 roku złożyli oni 16 meldunków o zauważeniu podczas lotów srebrnych, owalnych obiektów i świateł, które nie pochodziły z innych samolotów.

Jak wynika z raportu hiszpańskiego MON-u, od połowy lat siedemdziesiątych do połowy lat dziewięćdziesiątych hiszpańscy lotnicy regularnie widywali niezidentyfikowane obiekty latające emanujące różnokolorowymi światłami. Zdarzało się, że obiekty te były rejestrowane przez wojskowe radary.

Niektóre opisy mają po kilkadziesiąt stron, zawierają rysunki i pomiary.

http://wiadomosci.onet.pl...ign=podziel_sie

Jakub 
Administrator

Wysłany: Sro Sty 25, 2017 21:58   

Co uchwycono na zdjęciach google earth na Antarktydzie, po stopieniu się lodu i śniegu.

bogddan44

Wysłany: Czw Lut 09, 2017 13:13   

Uhm..warto rzucić okiem.

Jakub 
Administrator

Wysłany: Nie Mar 12, 2017 21:52   

Zaginiona wiedza odnajdywana w podaniach, wierzeniach i rytach naskalnych australijskich aborygenów. Wiele elementów tej wiedzy powtarza się także w podaniach i mitach na całym świecie. Niektóre występują również w opisach zawartych w Biblii.

Umieszczanie tego filmu na stronach zostało wyłączone , pozostaje skorzystać z tego linku poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=GCksNNw4wVw

Jakub 
Administrator

Wysłany: Czw Kwi 27, 2017 06:40   

Niezwykle ciekawy głos w dyskusji na temat UFO. Polecam wszystkim, którzy interesują się tym zjawiskiem.

Odpowiedz do tematu