samochód Honda

Założenie rodziny ma ogromny wpływ na szereg naszych życiowych decyzji. Jedną z nich jest wybór takiego auta, które spełni wszystkie wymagania i sprosta trudom codziennych obowiązków. Priorytetem staje się komfort użytkowania podczas podróży oraz bogata funkcjonalność. Myśli o mocnym silniku i agresywnej stylistyce zamieniamy na bezpieczeństwo, ilość dostępnej powierzchni oraz udogodnienia dla najmłodszych. Jak więc wybrać idealne auto rodzinne, bez kompromisów? Oto kilka sprawdzonych propozycji z oferty japońskiego producenta!

Ale jazz!

Modele Hondy bez zarzutu odnajdują się w miejskiej dżungli, a doskonałym tego przykładem jest Honda Jazz. Nowa odsłona zapewnia bardzo atrakcyjny i współczesny wygląd, a połączenie niskich oporów aerodynamicznych oraz innowacyjnego napędu e:HEV nadaje dynamikę poruszania się.

Wnętrze auta zostało dopracowane w najmniejszych szczegółach. Przednia szyba panoramiczna poprawia widoczność na drodze oraz w środku kabiny. Zainstalowane systemy sterujące są bardzo czytelne i intuicyjne w użytkowaniu, a oprogramowanie CONNECT pozwala na dostęp do wielu multimediów, co jest ogromną zaletą podczas podróży z najmłodszymi. Co więcej, pasażerowie tylnych siedzeń mają możliwość umieszczenia przed sobą smartfonów, w specjalnie zaprojektowanych do tego uchwytach.

Dobre auto rodzinne powinno charakteryzować się również przestrzenią bagażową. Honda Jazz sprostała tym wymaganiom, gdyż pojemność bagażowa zaczyna się od 298 litrów i może zostać rozszerzona aż do 1205 litrów! Jest to doskonały wynik kompaktowego samochodu, stworzonego do warunków miejskich.

Wybór auta o charakterze familijnym, musi wiązać się z pakietem bezpieczeństwa. Honda Sensing to zaawansowana technologia, która ma nadzorować i wspierać kierowcę podczas jazdy. Warto zwrócić uwagę na specjalny system ograniczający skutki kolizji, który redukuje prędkość i niweluje siłę uderzenia. Funkcja działa również w porze nocnej i wykrywa pieszych oraz rowerzystów, zwłaszcza gdy brakuje oświetlenia na drodze.

Sensing ma za zadanie monitorować pracę pojazdu, ostrzegać o zjeżdżaniu z pasa ruchu, a nawet wspomaga utrzymanie się na prawidłowym torze. Tak rozwinięcia technika zapewnia bezpieczeństwo wszystkich pasażerów.

Samochód Honda HR-V

Ten model auta to bardzo udane połączenie stylu coupe oraz praktyczności małego SUV-a. Uzyskano w ten sposób niespotykaną uniwersalność, tak ważną dla auta rodzinnego. Wnętrze pojazdu jest spójne i bardzo komfortowe i pozostawia ogromną przestrzeń wyboru.

Dostępne akcesoria sprawią, że pojazd będzie w pełni zintegrowany z aktualnymi potrzebami. Podróżowanie z najbliższymi wiąże się z zapewnieniem wielu praktycznych pomysłów funkcjonalnych. W tym celu powstała możliwość doboru poszczególnych elementów, które nadają wyjątkowego charakteru. Nakładki na progi oraz boczne listwy ochronne gwarantują zabezpieczenie przed wszelkiego rodzaju zadrapaniami oraz uszkodzeniami, a o to nie jest trudno. Idealnym rozwiązaniem na wakacje z rodziną jest również specjalny bagażnik dachowy o ładowności aż 30 kilogramów.

Miłośnicy gotowych rozwiązań mają do wyboru gotowe pakiety. Legend Edition najlepiej podkreśli ponadczasowy już styl auta, a muskularność i moc pojazdu z pewnością wyeksponuje specjalny pakiet Off Road. Dostępna jest również opcja, która na pewno przypadnie do gustu najmłodszym. Pakiet iluminacyjny, dzięki zastosowaniu kombinacji świateł, tworzy niezapomnianą atmosferę podczas każdej wyprawy.

inspiracja: autowitolin.pl – salon Honda w Warszawie

3 najczęstsze przyczyny wilgoci w mieszkaniu

Previous article

Jak dobrać oświetlenie, by pomieszczenie wydawało się większe?

Next article

You may also like