kosmetyki krupowki

W tym roku w makijażowych trendach mamy mocno podkreślone usta, wydłużone kocie oko, metalik, rumieniec i zdobienia twarzy, a dla osób, które nie lubią tak wyrazistego makijażu – zwrot ku naturalności. Modny będzie makijaż nude, podkreślający naturalne piękno.

Makijaż ust – trendy na 2023

Przeskalowane usta, nienaturalnie powiększone zdecydowanie stają się passé. W tym roku na topie będzie uwydatnianie ich konturówką. Kontur może być przy tym mocniejszy od wypełnienia szminką i może odcinać się od niego. Jeśli chodzi o kolor, to na topie jest wiśniowa czerwień niczym u supermodelek z lat 90., aksamitna brzoskwinia i odcienie fioletu – jagodowy, lawendowy. Zarówno w makijażu ust, jak i oka dobrze widziany jest też kolor roku Pantone, czyli Viva Magenda – przygaszona czerwień, wpadająca w malinowy róż. Jako barwa łącząca zimne i ciepłe odcienie czerwieni, bardzo dobrze łączy się zarówno z brązami, jak i mroźnymi odcieniami niebieskiego. Można więc śmiało dać ją na wargę, a na powiekę nałożyć zimny błękit. Taki kontrast także przywołuje na myśl makijaż końca XX wieku i największe modelki tamtych lat, np. Claudię Schiffer czy Naomi Campbell.

Sarnie oko i metalik

Jednym z największych hitów tego roku będą tzw. sarnie oczy. Tego typu makijaż podbija TikToka i zapewne zostanie z nami przez cały rok. Słodkie oczy sarny osiągamy na różne sposoby, ale najbardziej popularnym jest wyciągnięcie kociego oka w górę na zewnętrznej krawędzi. Pomoże w tym dobrej jakości kredka do graficznego wyrysowywania tego typu skrzydła. Sklep z kosmetykami Krupówki daje spory wybór kredek do oczu, które pomogą uzyskać ten modny efekt. W makijażu oczu na topie są też metaliczne odcienie, mocne, trójwymiarowe, futurystyczne, idealne na imprezę.

Makijaż cery – stawiamy na naturalność

Skóra ma być przede wszystkim zadbana, tak aby do jej makijażu wystarczył tylko podkład, korektor i puder. Na topie jest też róż, który może podkreślić naturalne piękno cery. Dajemy go w tym roku na powieki, policzki i nasadę nosa, ożywiając tym samym twarz. A jeśli mamy ochotę na efekt przeciwny, wpisujący się w trendy styl gotycki, to modna jest też wampirza cera. Aby osiągnąć ten efekt podświetlamy skórę na całej twarzy za pomocą rozświetlacza, po czym matujemy wybrane miejsca, czyli działamy z rozświetlaczem dokładnie odwrotnie niż do tej pory.  Nadal utrzymuje się też trend nawiązujący do serialu Euforia, a więc na duże wyjścia można zdobić cerę brokatem, cekinami, za pomocą dekoracji można też zrobić makijaż oka. Na co dzień także można dodać np. na skroń pojedyncze kryształki.

Podstawą dobrego makijażu są wysokiej jakości kosmetyki, które nie będą się rozmazywać, osypywać i tworzyć nieestetycznych grudek. Sklep z kosmetykami Krupówki ma w ofercie najlepsze kredki do sarniego oka, rozświetlacze, które pomogą stworzyć efekt skóry wampira i konturówki do podkreślania ust.

Hydroizolacja ścian fundamentowych – jakich błędów unikać?

Previous article

Transport drogowy leków – w jakich warunkach powinien się odbywać?

Next article

You may also like