dekoracje urodzinowe

Świnka Peppa jest ulubienicą dzieci na całym świecie. Wielu chłopców oraz dziewczynek marzy, aby gościła na ich przyjęciu urodzinowym. Rodzice nie mają żadnych problemów, aby to życzenie spełnić, ponieważ mogą kupić dekoracje ze świnką Peppą w sklepach Godan. Jeżeli Twoje dziecko również jest wielkim fanem tej bajkowej postaci, możesz zrobić mu niespodziankę i zorganizować przyjęcie, którego głównym motywem tematycznym będzie właśnie ten serial animowany.

Balony foliowe ze świnką Peppą na przyjęciu urodzinowym

Na każdym przyjęciu dla dzieci po prostu muszą znaleźć się balony. Dlaczego? Nie dość, że stanowią ciekawą dekorację, to jeszcze maluchy uwielbiają się nimi bawić! Pogoń za balonem, który absolutnie nie może spaść na podłogę jest jedną z największych atrakcji na każdej imprezie dla dzieci.

Jeżeli motywem przewodnim przyjęcia dla najmłodszych ma być świnka Peppa, możesz kupić balony helowe, które mają jej kształt lub ją przedstawiają. Dziecko będzie zachwycone, gdy je zobaczy i nie będzie chciało się z nimi rozstać, a po przyjęciu, będą ozdabiały pokój dziecka. Ciekawą dekoracją jest również tematyczna girlanda z napisem „Happy Birthday”.

Dekoracja stołu na przyjęcie ze świnką Peppą

Nie tylko na ścianach, pod sufitem i w wielu innych miejscach w pomieszczeniu obecna może być świnka Peppa na przyjęciu dla najmłodszych. Także stół może zostać udekorowany akcesoriami z jej wizerunkiem. Podstawą są kubeczki i talerzyki papierowe, z których dzieci będą wznosiły toasty za zdrowie małego jubilata. Starannie wykonane papierowe kubeczki przedstawiające Peppę w sytuacjach bardzo dobrze znanych z bajki, na pewno zainteresują każde dziecko, a do tego są bezpieczne dla środowiska. Do tego warto dodać serwetki papierowe, a na torcie umieścić świeczki z podobizną świnki.

Atrakcja na przyjęcie urodzinowe dziecka? Przebieranki!

Dzieci uwielbiają się przebierać. Rozwija to ich wyobraźnię, pozwala na wcielanie się w ulubione postacie. Z tego właśnie powodu na przyjęcie warto kupić maski filcowe pozwalające dzieciom zostać świnką Peppą, a także kolorowe czapeczki z papieru, które będą dopełnieniem urodzinowego klimatu. Będzie to ogromna frajda dla każdego malucha, który na co dzień ogląda bajkową bohaterkę w telewizji.

Dzieci chcą, aby ich impreza była wyjątkowa, na długo zapadła w pamięć kolegów i koleżanek. Rodzice stoją więc przed nie lada wyzwaniem, aby zorganizować przyjęcie zgodne z upodobaniami dzieci, atrakcyjne dla każdego małego gościa. Na szczęście można wybrać jeden motyw przewodni i wokół niego zbudować całą imprezę. Prościej jest, gdy dziecko ma ulubioną bajkę, taką jak np. świnka Peppa Wystarczy wtedy kupić balony foliowe, balony helowe, kubeczki papierowe oraz inne akcesoria i dekoracje, a przyjęcie „zrobi się” samo!

Widzisz, jakie to proste? Możesz spełnić marzenie swojego dziecka i zorganizować dla niego fantastyczne przyjęcie.

Czym są panele szalunkowe? Gdzie się je wykorzystuje?

Previous article

Laserowe usuwanie tatuażu – jak wygląda zabieg?

Next article

You may also like