strzykawki do mezoterapii

Zabiegi mające na celu regenerację skóry cieszą się niegasnącą popularnością wśród pacjentów w różnym wieku. Aby zaproponować im możliwie najlepsze efekty końcowe terapii, warto sięgnąć po preparaty z wyższej półki. Obecnie jednym z ciekawszych produktów przeznaczonych do zabiegów regeneracyjnych jest Sunekos, oparty na odpowiedniej mieszance kwasu hialuronowego i opatentowanej sekwencji aminokwasów. W tym wpisie znajdują się szczegółowe informacje na temat preparatu oraz jego skuteczności w profesjonalnym zastosowaniu.

Czym jest Sunekos?

Sunekos stanowi nowoczesny system stworzony z myślą o regeneracji macierzy pozakomórkowej. W składzie produktu znajduje się nieusieciowany kwas hialuronowy, a także sekwencja aminokwasów takich jak Prolina, Glicyna, Walina czy Lizyna. Odpowiednio zbalansowana mieszanka gwarantuje skuteczne pobudzenie fibroblastów, czego efektem jest nadprodukcja kolagenu i elastyny po zakończonym zabiegu.

Sunekos stanowi gamę dwóch preparatów: Sunekosu 1200 oraz Sunekosu 200. Producent zdecydował się na takie rozwiązanie, aby dać lekarzowi wybór niezbędny przy określaniu indywidualnych parametrów terapii. Sunekos 1200 polecany jest do stosowania w przypadku głębokich zmian skórnych, zaś Sunekos 200 – dla pacjentów z mniej widocznymi zmarszczkami.

W jakich celach można zastosować Sunekos?

Seria preparatów Sunekos cechuje się uniwersalnym charakterem. W związku z tym produkty można zastosować do zabiegów rewitalizujących takich partii jak:

  • twarz,
  • okolica pod i wokół oczu,
  • szyja,
  • dekolt,
  • strefa pod kolanami.

Jakie efekty daje zastosowanie preparatów?

Prawidłowe przeprowadzenie zabiegów z użyciem Sunekos 1200 i 200 gwarantuje skuteczne pobudzenie skóry w obszarze komórkowym. Celem nadprodukcji struktur jest nie tylko zwiększenie jej gęstości, ale także widoczne ujędrnienie i wzmocnienie skóry. Do efektów stosowania preparatów należy zaliczyć także zmniejszoną widoczność blizn i przebarwień, niwelowanie cieni pod oczami, a także młodszy i zdrowszy wygląd rewitalizowanego obszaru.

Dlaczego warto korzystać z produktu Sunekos?

Atutem stosowania preparatów Sunekos jest fakt, iż są one bardzo łatwe w użyciu. Chcąc skorzystać produkty wystarczy zmieszać wybieraną substancje. Lekarz ma także sporą dowolność w zakresie doboru preparatu odpowiadającego indywidualnym oczekiwaniom pacjenta. Sunekos 1200 poleca się stosować u osób starszych, z uwagi na silniejsze działanie rewitalizujące. Natomiast Sunekos 200 da zadowalające efekty przy pojedynczych korektach niewielkich defektów skórnych.

Należy również mieć świadomość, iż satysfakcjonujące rezultaty terapii można uniknąć po przeprowadzeniu od 3 do 4 zabiegów. Koniecznym jest również zachowanie odstępów około 10 dni między seriami zabiegowymi. Jest to szczególnie istotne w przypadku stosowania preparatu w przypadku pacjentów o wyjątkowo zmęczonej i wymagającej skórze. Prawidłowe korzystanie z nowoczesnej mieszanki kwasu hialuronowego i serii aminokwasów przynosi jednak sporo korzyści, które doceni zarówno lekarz, jak i pacjent.

inspiracja: hafillers.com – kaniule do mezoterapii

Dlaczego warto leczyć zęby w klinice wielospecjalistycznej?

Previous article

3 najczęstsze przyczyny wilgoci w mieszkaniu

Next article

You may also like

srodki na suchosc pochwy
Zdrowie i Uroda

Tryb życia a zdrowie intymne

Infekcje intymne mogą przydarzyć się kobiecie w różnym wieku. Przykre dolegliwości takie jak uczucie dyskomfortu, pieczenie i swędzenie występują na skutek zaburzenia naturalnej ...